top of page
  • Yazarın fotoğrafıGEZİ POZU

Erken Rezervasyon

Yaz tatiliniz için otelinizi ayırttınız mı?

Henüz yaz mevsimine aylar olmasına rağmen rezervasyonunuzu %50’ye varan indirimlerle şimdiden yapabilirsiniz. Üstelik 2022 erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmanız için herhangi bir ön koşul veya şart yok. Peki neden mi tatilinizi erkenden planlamalısınız? Gelin birlikte bakalım

1. Bütçe Dostu


2020 erken rezervasyon fırsatları %50’ye varan indirimler sunmaktadır. Böylece, aylar öncesinden aldığınız tatiliniz size neredeyse yarı fiyatına gelebilir. Hem de taksitli ödeme fırsatıyla tatilinizin ücretini zorlanmadan rahat rahat ödeyebilirsiniz.

2. Planlama Kolaylığı


Bazı zamanlar hayatımızda yaşanan yoğunluktan dolayı tatil planlarımızı ertelemek zorunda kalabiliriz. Hatta bazen bir tatil planı yapacak kadar bile vaktimiz olmayabilir. Erken rezervasyon sayesinde tatilinizi aylar öncesinden planlayabilirsiniz. Gideceğiniz yerin, kalacağınız otelin, gezilecek noktaların planlamasını aylar öncesinden yapabilirsiniz. Ayrıca, iptal ve iade sigortası sayesinde tatil planınızda bir değişiklik yapmak isterseniz paranız iade olacaktır.

3. Geniş Otel Seçeneği


Erken rezervasyon döneminde otellerin hemen hemen hepsinde uygun fiyatlara oda bulmanız mümkündür. Fakat, yaz dönemine yaklaştıkça hem fiyatlar yükselir hem de oda bulmak zorlaşır. Özellikle gitmek istediğiniz bir otel veya tatil merkezi varsa bunun için erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak çok akıllıca olacaktır. Bu sayede tatiliniz aylar öncesinde garanti altına alınmış olur ve bu durumun rahatlığını yaşarsınız.

4. Ekstra Fırsatlar


Erken rezervasyon dönemlerinde oteller müşterilerine ekstra fırsatlar da sunmaktadır. Bazı oteller 2 çocuk için herhangi bir ücret talep etmezken bazı oteller ise deniz manzaralı odaları kara manzaralı oda fiyatına sunabilmektedir. Ücretsiz hava limanı transferleri, ücretsiz şehir turları, otel bünyesinde yer alan müzik konserleri gibi fırsatlar da zaman zaman karşımıza çıkmaktadır.


6 görüntüleme0 yorum
bottom of page