top of page
  • Yazarın fotoğrafıGEZİ POZU

Neden Kurumsal Seyahat Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?

Güncelleme tarihi: 26 Ara 2022

📌Kurumsal seyahat danışmanlık hizmeti almak beklentinizi en iyi şekilde karşılaması maksimum tasarruf ve verim sağlanması, tüm sürecin doğru bir şekilde planlanmasını sağlar.

📌İş hayatının en paha biçilemez unsurlarından biri olan zaman yönetimi alanında size son derece faydalı çözümler sunar.

Kurumsal seyahatlerinizin şirket politikanıza uygun gerçekleşmesini sağlar.

📌Kurumsal seyahat planlarınızı, uygun gördüğünüz bütçe bazında tutarak, tüm organizasyonu bu bütçe planlamasına göre yapar.

📌Kurumsal seyahat sürecinizi optimize edebilir ve seyahat kurallarını dilediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz.

📌Tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında sunar. Toplu bir hizmet alacağınız için daha ekonomiktir. Anlaşmalı fiyatlarla seyahatlerinizde kazançlı çıkar, seyahat harcamalarınızı kontrol atında tutabilirsiniz.

📌Tüm süreçte onlarca farklı kişiyle muhatap olmazsınız. Size özel kurumsal seyahat danışmanıyla tüm süreçlerinizi yönetirsiniz.

📌Kurumsal seyahatlerinizin planlanması aşamasında doğru destinasyon yönetimi ile size daha verimli ve konforlu bir yolculuk imkanı sunar.

📌Kurumsal seyahat yönetimi sırasında, şirketinizin gerçekleştireceği yolculuğun her detayının özenle planlanması oldukça önemlidir. Böylece yolculuğunuz esnasında beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak ve zaman kaybetmek gibi problemler yaşamazsınız.

📌Yurt dışına yapacağınız kurumsal seyahatlerinizde vize hizmetini de tek yerden çözümlemiş olursunuz.

📌Konaklama ve ulaşım, transfer hizmetleri için ayrı ayrı uğraşmak zorunda kalmazsınız. İş faaliyetinize en uygun lokasyonlarda konaklama ve ulaşım imkanıyla zaman tasarrufu sağlar.

5 görüntüleme0 yorum
bottom of page